Sobol 2011/2012

Jak už jsem se zmínil, druhý sobol se bude konat na přelomu let 2011 a 2012 konkrétně od 28. 12. 2011 do 1. 1. 2012. Termín se může v případě nepříznivého počasí změnit.

Stejně jako minule bude hlavní náplní užít si zimní táboření v týpí. Nepočítejte proto s klasickými táborovými hrami a podrobně připraveným programem. Přežití je o trochu náročnější než v létě. Tentokrát ale budeme mít díky Čášovi předem připravené dřevo a chvojí na postele, takže nebudeme jen pracovat a čas na nějakou hru, povídání, výlet a podobně se určitě najde.

Sobol je otevřen všem cca od 15 let, jen kapacita je omezena velikostí týpí (max 12 lidí). Nepočítám s tím, že by tam všichni vydrželi celou dobu. Pozdní nástup i předčasný odjezd jsou možné, návštěvy jsou vítány, přichází-li v míru.

Předběžné přihlášky můžete psát do komentářů, až se bude termín blížit, zprovozním něco sofistikovanějšího 🙂

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.
Sledujte také novinky na stránkách YMCA - Jindřichův Hradec.

3 Responses to Sobol 2011/2012

  1. Jarda says:

    Už se těším, že se Sobola zúčastním ! – doufám, že tentokrát mi to vyjde (alespoň na 1-2 dny…). Jen prosím, používejme raději český fonetický přepis názvu indiánského stanu „týpí“ (jak je obvyklé v českých překladech Setonových knih), pro používání anglické transkripce není v češtině důvod, nejde primárně o anglické slovo. Pro informaci: dakotské slovo „tipi“ (ti- se čtě tvrdě) znamená obydlí, příbytek.

  2. Kryštof Měkuta says:

    Opraveno, nějak mi to ujelo. 😉 Taky už se těším! Snad ti to tentokrát vyjde!

  3. Kryštof Měkuta says:

    Přihlášky jsou možné zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..